Kubek z nadrukiem

W CCS Druk wykonujemy kubki z nadrukiem. To świetny pomysł na pamiątkę lub prezent dla bliskiej osoby, który niewątpliwe sprawi jej dużo frajdy. Ulubiony napój może być podany w ciekawym naczyniu. Przygotuj oryginalny napis, ulubione zdjęcie lub obrazek, a my umieścimy je na kubku. Za pomocą naszego intuicyjnego edytora online w prosty sposób wykonasz swój projekt. Druk na kubku wykonywany jest przy użyciu technologii pozwalającej na otrzymanie wysokiej jakości, odpornego na wysokie temperatury, ścieranie oraz mycie wyrobu. Dzięki temu będzie on służył na długo.

Kubek z nadrukiem może być nie tylko przedmiotem codziennego użytku ale też doskonałym nośnikiem reklamy. Możesz umieścić na nim logo swojej firmy, dzięki czemu podkręcisz jej wizerunek i wyróżnisz się na tle konkurencji, co na pewno zauważą Twoi klienci. Realizujemy zamówienia na pojedyncze lub na wiele sztuk kubków, oferujemy też atrakcyjne rabaty.

Oferujemy kubki z poręcznym uchem, ceramiczne i szklane o różnych pojemnościach. W zależności od upodobań wybierz odpowiedni dla Ciebie kształt i rozmiar. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe kubki jak i mini, XL i kufle. Ciekawą propozycją jest magiczny kubek, który pod wpływem gorącego napoju aktywuje wybrane zdjęcie.

Ceny już od 14,99 zł za sztukę. Dajemy gwarancję wysokiej jakości i krótkiego czasu realizacji zamówienia. Ciesz się swoim kubkiem na długo!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.