Ksero

Jeśli szukasz miejsca w którym tanio skserujesz swoje dokumenty czy notatki, zapraszamy do oddziałów CCS Druk w Poznaniu oraz w Warszawie. Usługi ksero wykonujemy na wysokowydajnych maszynach cyfrowych. Nasze pracownie zaopatrzone są w wysokiej jakości kopiarki takich firm jak Minolta, Xerox, Oce. Daje to możliwość kopiowania w różnych rozmiarach oraz automatycznego sortowania i kompletowania dokumentów.

Materiały skalowane są w zakresie 25%-400% na papierze kolorowym lub białym, o gramaturze od 80 do 200 g. Stosowana przez nas technika rastrowa umożliwia kopiowanie we wszystkich formatach, od A4 po A0. Umożliwiamy kserowanie jednostronne lub dwustronne z opcją sortowania dokumentów. To wszystko w korzystnych cenach, im więcej drukujesz tym mniej płacisz!

Zakres naszych usług kserograficznych obejmuje również skanowanie dokumentów. Oferujemy oprawę, laminowanie, zszywanie i foliowanie skserowanych materiałów. Na terenie Poznania i Warszawy istnieje możliwość bezpłatnego dowozu dużych zleceń.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.