Koszulka z wlasnym nadrukiem

CSS DRUK umożliwia swoim klientom stworzenie oryginalnych koszulek z własnym nadrukiem. Oferujemy koszulki damskie, męskie i dziecięce w rożnych rozmiarach i w wielu kolorach do wyboru. Nadruk wykonujemy na bawełnianych koszulkach marek COTTON Mania i Stedman, które są trwałe, odporne na zabrudzenia i wygodne w noszeniu. Jeśli masz pomysł na oryginalny nadruk a nie wiesz gdzie możesz go zrealizować, skorzystaj z możliwości, jaką proponuje Ci CCS DRUK!

Za pomocą naszego edytora online w prosty sposób zaprojektujesz wzór, który my umieścimy na koszulce. Zaprojektowany t-shirt wykonywany jest metodą nadruku bezpośredniego lub termotransferu, dzięki czemu czas realizacji zamówienia jest krótki a jakość naniesionej grafiki wysoka. Daje to możliwość doskonałego odwzorowania nawet niewielkich, zaprojektowanych przez Ciebie elementów grafiki. Gotowy nadruk charakteryzuje się dużą elastycznością i odpornością na ścieranie oraz nie blaknie. Należy jednak pamiętać, że koszulkę należy prać zgodnie z instrukcją, dzięki temu będzie służyć Ci bardzo długo.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.