Fotokalendarz

Zaprojektuj swój własny, niepowtarzalny fotokalendarz! Zdjęcia Twojego dziecka, przyjaciół bądź z wakacji na kalendarzu? Tak, to możliwe i to w korzystnej cenie! To świetny pomysł na prezent dla najbliższych lub pamiątkę z wakacji. CCS Druk specjalizuje się produkcji spersonalizowanych fotokalendarzy, które będą Ci towarzyszyć przez cały rok. Cechują się one trwałością i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będą elegancko prezentować się na biurku w domu lub firmie.

Fotokalendarz to świetny sposób na budowanie wizerunku każdej firmy. W prosty sposób o każdej porze roku możesz zamówić swój własny fotokalendarz. Zaprojektowany przez Ciebie kalendarz z osobistymi zdjęciami lub logiem firmy, będzie świetnie się prezentować w domu czy też w biurze. Spersonalizowane zdjęcia pozwalają nam na odpowiedni dobór motywów graficznych. Kolor tła i rozmiar kalendarza wybierasz Ty. Wystarczy, że wgrasz w naszym edytorze swoje zdjęcia, ustawisz ich kolejność, dodasz podpisy a resztą zajmiemy się my.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.