Broszury / Katalogi

Najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty, cenników, programów imprez. Doskonała kolorowa reklama Twoich produktów lub usług. W zależności od potrzeb może to być wydawnictwo kilku- a nawet kilkudziesięciostronicowe, o różnym kształcie i formacie. Standardowe oprawa to szycie zeszytowe zszywkami płaskimi lub segregatorowymi (zaopatrzonymi w oczka do wpięcia w standardowy segregator dwuringowy). W naszej ofercie znajdą Państwo jednak wiele innych rodzajów opraw.

Broszury zeszytowe

Klasyczne broszury zeszytowe, w których strony są drukowane rozkładówkami a następnie łączone za pomocą zszywek zeszytowych płaskich lub zaopatrzonych w oczka do wpięcia w segregator.

Zamów

Broszury w oprawie klejonej

Broszury i katalogi zawierające większą ilość stron, oprawiane w klasyczną oprawę klejoną typu paperback, w któej strony wnętrza są wklejane w papierową, zadrukowaną okładkę.

Zamów

Broszury w oprawie spiralnej

Broszury w których kartki wnętrza są łączone za pomocą solidnej metalowej spirali, umożliwiającej wygodne rozłożenie broszury na płasko.

Zamów

Broszury bindowane

Broszury w których kartki wnętrza są łączone za pomocą plastikowego grzbietu, umożliwiającego wygodne rozłożenie broszury na płasko.

Zamów

Instrukcje obsługi

Instrukcje obsługi, oprawiane w zależności od ilości stron w oprawę zeszytową lub klejoną.

Zamów

Prezentacje

Prezentacje oprawiane w spiralę metalową lub grzbiet plastikowy.

Zamów