Fototapety

Fototapeta to świetny sposób na unikalny design i ożywienie wnętrza Twojego mieszkania. Tworzymy tapety na wymiar, które sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym jak i w kuchni. To nie tylko unikalne rozwiązanie technologiczne ale też praktyczny i nowoczesny trend w architekturze wnętrz. Dzięki fototapecie stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu lub biurze, ocieplisz ich klimat i to bez konieczności korzystania z gotowych wzorów, które znajdują się w marketach.

Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji do Twojego domu, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. CCS Druk umożliwia wykonanie fototapety na ścianę w dowolnym rozmiarze. Materiały z których je wykonujemy są wysokiej jakości, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, dzięki czemu na długo będą przyozdabiać Twoją ścianę. Możesz wybrać gotowy wzór fototapety lub samodzielnie ją zaprojektować. Wszystkie nasze wydruki wykonywane są z fotorealistyczną jakością i to bez względu na ich rozmiar.

Zamówioną fototapetę wysyłamy w twardej tubie, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko jej zniszczenia. Montaż jest niezwykle prosty, dlatego możesz go wykonać samodzielnie. Do jej czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka. Po odklejeniu fototapety nie zostają żadne ślady, więc ich użycie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się tapetą swoich marzeń!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.