Druk prac dyplomowych

Zakończenie studiów wyższych to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Owoce Twojej naukowej pracy wymagają odpowiedniej oprawy. Oferujemy możliwość druku online prac dyplomowych: licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz doktorskich. Zamówienie można dokonać z domu, co docenią zwłaszcza zabiegane osoby. Jeśli nie masz czasu na szukanie stacjonarnej pracowni poligraficznej, skorzystaj z możliwości, jaką daje CCS Druk.

Za pomocą naszego formularza online w prosty sposób złożysz swoje zamówienie. Wydrukujemy materiały czarno-białe oraz kolorowe. Odpowiednia i wytrzymała oprawa to także ważny element każdej pracy dyplomowej, dlatego pokrywamy je twardą okładką w formacie A4 210 x 297 mm, która wykonana jest z materiału skóropodobnego z wytłoczonym napisem. Brzegi kartek zaciskane są grzbietem okładki, dzięki czemu są one odpowiednio zabezpieczone i trzymane w komplecie. Całość prezentuje się schludnie i elegancko. Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo 2 dni robocze, lecz za niewielką dopłatą wydrukujemy pracę już w 1 dzień.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.