Fotokalendarz biurkowy

Fotokalendarz to świetny sposób na prezentację Twoich ulubionych zdjęć lub grafik. Drukowany jest na kartonie i ma on podstawę w formie piramidki, dzięki czemu stabilnie będzie stać na biurku lub stole. Całość jest oprawiona w spiralkę umożliwiająca proste przekładanie mijających miesięcy.

Kalendarz biurkowy może zawierać logo Twojej firmy lub zdjęcie najbliższych i przyjaciół. To również efektowny i praktyczny gadżet, który może być też elementem identyfikacji przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb klienta może on zawierać wyłącznie proste cyfrowe kalendarium lub rozbudowane, zawierające imieniny i święta na każdy dzień.

Na podstawie dostarczonego projektu wykonujemy oryginalny kalendarz, który będzie zarówno ozdobą jak i praktycznym narzędziem mierzenia upływającego czasu. Postaw go na swoim biurku lub sprezentuj najbliższej osobie. Wystarczy, że wykonasz swój projekt oraz wgrasz zdjęcia i podpisy. Zrobisz to przy użyciu naszego prostego w obsłudze edytora. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.