Drukarnia wieloformatowa

CCS Druk to drukarnia wielkoformatowa, która wykonuje zlecenia z zakresu wydruków nawet o bardzo dużych rozmiarach. Posiadamy zaawansowane plotery, które dają szerokie możliwości wykonywania wysokiej jakości wydruków w różnych formatach. Metoda druku solwentowego to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą otrzymać wielkoformatowe materiały takie jak plakaty, prezentacje, reprodukcje, banery reklamowe czy też naklejki. Może to być skutecznym narzędziem reklamowym każdej firmy.

Jesteśmy w posiadaniu szerokiej gamy urządzeń introligatorskich dających możliwość kompleksowej obsługi naszych klientów i ich zamówień wielkoformatowych w czasie 24 godzin. Przy wydrukach wielkoformatowych stosowane są specjalistyczne pigmenty na bazie rozpuszczalników organicznych. Otrzymane przy ich użyciu materiały są trwałe i nasycone kolorystycznie. Nasze placówki w Warszawie i Poznaniu zaopatrzone są w szerokopasmowe łącza internetowe dzięki czemu szybko i z własnego domu możesz nadesłać do nas swój projekt do realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.