Fotoksiążka weselna

Ślub to wydarzenie, które wymaga wyjątkowej i nietuzinkowej oprawy. Liczy się wtedy dbałość o każdy szczegół. Chcąc upamiętnić piękne chwile warto zadać o elegancką oprawę swoich zdjęć. CCS Druk umożliwia stworzenie unikalnej fotoksiążki weselnej. Jest to album z Twoimi zdjęciami, profesjonalnie wydrukowany i oprawiony.

Każdy ślub jest inny i niepowtarzalny dlatego cechuje nas indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Nie tylko wnętrze takiej książki ale też jej okładka jest spersonalizowana. Dzięki tej usłudze szybko i w prosty sposób zaprojektujesz i otrzymasz niepowtarzalną fotoksiążkę. Miękka oprawa typu paperback sprawi, że Twój album zyska wygląd profesjonalnej książki jak z księgarni. Dodatkowo jest jest ona pokryta połyskującą folią co znacznie zwiększa jej trwałość, dzięki czemu będzie pamiątką na długie lata.

Standardowa fotoksiążka zawiera 40 stron z wybranymi przez Ciebie zdjęciami na błyszczącym papierze. Istnieje możliwość wyboru oprawy zeszytowej, w której zdjęcia drukowane są na papierze 170g połysk zaś okładka na papierze 300g połysk. Taka fotoksiążka składa się zazwyczaj z 16 stron, lecz istnieje możliwość dodania ich większej ilości.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.