Druk na plótnie

Nie masz pomysłu na nudną, pustą ścianę w domu? Podpowiadamy, możesz przyozdobić ją ulubionymi zdjęciami lub grafikami w niebanalnej formie fotoobrazu. Canvas jest nowoczesną metodą druku, przy użyciu której możliwa jest prezentacja wybranych grafik na materiale, który ma strukturę płótna. Dzięki temu twoje zdjęcia przybiorą postać najprawdziwszego obrazu i idealnie wpasują się do wnętrza Twojego lokum. Jeśli nie wiesz co podarować najbliższej osobie, to taki obraz będzie świetnym pomysłem na prezent.

Otrzymany obraz naciągamy na ramę z drewna sosnowego, a boki obrazu są solidnie mocowane. Wykonany produkt od razu jest gotowy do powieszenia a jego montaż jest prosty. Skorzystaj z oferowanej przez nas możliwości edycji fotoobrazu online. Wybierz dowolne zdjęcie i format, skadruj je i dodaj odpowiedni tekst. Zamówienie złożysz online, jest to bezpieczny i skuteczny sposób na otrzymanie swoich projektów. Czas realizacji zamówień jest krótki i wynosi standardowo 2 dni robocze. W razie wszelkich pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.