Rejestracja

Jeśli masz już konto w naszym serwisie, zaloguj się.
E-mail: Hasło:

UWAGA! Jeśli zakupiłeś produkty na naszych aukcjach Allegro to wejdź do serwisu przez link przesłany mailem.

Skorzystaj z promocji!

Zapraszamy do promocyjnej rejestracji w naszym serwisie. Po założeniu konta otrzymasz wiadomość e-mail z kodem rabatowym uprawniającym do otrzymania 20% zniżki na swoje pierwsze zamówienie. Rabat ten dotyczy wszystkich fotoproduktów zaprojektowanych w naszych edytorach online za wyjątkiem fototapet i jest ważny przez 30 dni od momentu rejestracji. Twoje dane posłużą tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia oraz po to, byśmy mogli się z Tobą skontaktować. Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania przez nas Twoich danych znajdziesz w regulaminie.

Aby założyć konto należy podaj dane wskazane w formularzu. Podanie ich jest dobrowolne, jeśli jednak Pan/Pani tego nie zrobi, założenie konta będzie niemożliwe. Dane te przetwarzane będą w celu prowadzenia konta, oraz umożliwienia korzystania z innych usług dostępnych na naszej stronie. Podstawą prawną ich przetwarzania w w/w celu jest niezbędność do wykonania umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez założenie przez Pana/Panią konta i akceptacji Regulaminu. W przypadku zapisania się na newsletter, dane osobowe możemy przetwarzać również w celach marketingowych przesyłać informacje handlowe drogą mailową lub pocztową.
Administratorem danych osobowych jest spółka pod firmą CCS Druk Cyfrowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-731) przy ul. Feliksa Nowowiejskiego 6, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000453205, posiadająca NIP: 783-169-71-77, REGON: 302360070, o kapitale zakładowym w wysokości: 1.900.000,00 zł, tel.  61 855 17 06, e-mail: biuro@ccsdruk.pl.
Przysługuje Pani/Panu w dowolnym momencie prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce prywatności.

E-mail(login): *
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Imię: *
Nazwisko:
Ulica :
Numer domu:
Nr mieszkania :
Kod pocztowy :
Miasto:
Telefon: +

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT
Nazwa firmy:
NIP :
Ulica :
Numer domu:
Nr mieszkania :
Kod pocztowy :
Miejscowość :


* - Pole wymagane