Plakaty reklamowe

Plakaty to oryginalny pomysł na dekorację, która może być niebanalnym elementem wystroju wnętrza. Dzięki nim w ciekawy sposób przedstawisz ulubione grafiki bądź zdjęcia. Jest to również świetny sposób na reklamę imprezy lub przedstawienie konkretnych informacji.

Oferowane przez nas plakaty drukowane są przy użyciu nowoczesnych i zaawansowanych technologii druku cyfrowego, offsetowego oraz solwentowego. Zapewnia to wierne odwzorowanie grafiki, żywe kolory i możliwie najwyższą jakość. Formaty do A3+ w niskich i średnich nakładach drukujemy w technologii cyfrowej na urządzeniach Xerox z rozdzielczością 600 dpi.

Wysokie nakłady drukujemy w technologii offsetowej na urządzeniach Screen. Plakaty wielkoformatowe wykonujemy przy użyciu technologii solwentowej na urządzeniach Mimaki i Jeti, przy użyciu farb pigmentowych opartych na bazie rozpuszczalników organicznych.

Jeśli szukasz ciekawej ozdoby na nudną ścianę lub chcesz wypromować wydarzenie, skorzystaj z możliwości jaką daje Ci CCS DRUK. W celu otrzymania szczegółowych cen zapraszamy do kontaktu mailowego lub osobistego w naszych oddziałach.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.