Fotoksiążka

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent urodzinowy, lub chciałbyś w wyjątkowy i nietuzinkowy sposób oprawić ulubione zdjęcia, skorzystaj z możliwości jaką daje fotoksiążka. Składa się ona ze spersonalizowanej, miękkiej okładki oraz wnętrza z wybranymi fotografiami. Taka fotoksiążka będzie przypominać o miłych chwilach przez długie lata.

Stwórz swój własny, unikalny projekt za pośrednictwem naszego prostego narzędzia edycji. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu w krótkim czasie otrzymasz gotową wizualizację fotoksiążki. Szeroki wachlarz wzorów teł, czcionek i ozdobników oraz innych dodatkowych możliwości pozwala uzyskać niepowtarzalny wyrób. Możesz stworzyć naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju podarunek, który będzie cieszyć oko na długo.

Posiadamy w ofercie także wiele gotowych wzorów fotoksiążek w różnych formatach. Zrealizowany projekt możesz odebrać osobiście lub przyślemy go do Twojego domu. Nasi specjaliści służą pomocą i radą na wszystkich etapach realizacji zamówienia.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.