Druk wielkoformatowy

Mianem druku wielkoformatowego określa się rodzaj nowoczesnej technologii stosowanej do druku na materiale banerowym, folii i papierze. To właśnie dzięki tej technice możliwe jest stworzenie wielkopowierzchniowych banerów, szyldów, plakatów, tablic i innych materiałów reklamowych.

Nasza oferta obejmuje druk wielkoformatowy tuszami solwentowymi. Jest to specjalny rodzaj farb pigmentowych, opartych na bazie rozpuszczalników organicznych. Wykonane przy ich użyciu wydruki charakteryzują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr, deszcz i promienie UV. Idealnie nadają się więc do długotrwałej ekspozycji zewnętrznej.

Przy użyciu metody druku solwentowego wykonujemy także plansze wielkoformatowe, które są podklejane na podłoże sztywne, w zależności od potrzeb są też foliowane, co ma na celu poprawę estetyki i zabezpieczenie wydruku. Istnieje możliwość oprawienia gotowej planszy w ramę aluminiową. Przygotuj plik z projektem, złóż zamówienie online i czekaj na gotowy produkt!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.