Fotoobrazy

CCS Druk umożliwia stworzenie oryginalnego fotoobrazu! Jest to wydruk na płótnie, które naciągamy na ramę z drewna sosnowego. Dzięki tej usłudze Twoje ulubione zdjęcie stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Fotoobraz to doskonały sposób na przyozdobienie ściany w Twoim pokoju. Stosowane przez nas płótna wykonane są z wysokiej jakości materiału a nad procesem produkcji obrazu czuwają prawdziwi fachowcy.

Fotoobrazy na ścianę drukujemy techniką cyfrową na specjalnie do tego przystosowanych tkaninach. Ich użycie daje gwarancję doskonałego odwzorowania barw oraz fotorealistyczną jakość obrazu. Technologia produkcji fotoobrazów to ściśle standaryzowany proces, który obejmuje elektroniczną korektę barwną dostarczonej grafiki, wydruk materiału o wysokiej rozdzielczości oraz jego obramowywanie. Prześlij nam wybrane zdjęcie a my przerobimy je w profesjonalny obraz! Będziesz zachwycony jego jakością i głębią kolorów.

Oferujemy fotoobrazy na ramie o grubości 20 mm w rozmiarze:
40 x 40 cm, 40 x 50 cm,
50 x 50 cm, 50 x 70 cm,
70 x 70 cm, 100 x 70 cm,
100 cm x 100 cm, 100 x 40 cm.

Wykonany obraz posiada zadrukowane na drewnianej ramie boki, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej oprawy i jest gotowy do zawieszenia na ścianie Przesyłka jest odpowiednio zabezpieczana, co minimalizuje ryzyko jej zniszczenia podczas transportu do Twojego domu.

Zamówienie realizujemy w ciągu 2 dni roboczych. Zachęcamy do składania zamówień!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.