Tabliczki grawerowane

Tabliczki grawerowane

Jesteśmy drukarnią, która istnieje tyle lat dzięki swojej pasji. Nieustannie się kształcimy i zdobywamy wiedzę z zakresu druku, a także staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę. Dzięki temu oprócz druku ulotek, wizytówek czy bannerów specjalizujemy się także w sprzedaży tabliczek grawerowanych. To właśnie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników ta drukarnia ciągle się rozwija i staje się z każdym dniem coraz lepsza.

W CCS Druk zajmujemy się nie tylko drukiem i świadczeniem usług ksero. Oprócz tego naszą specjalizacją jest laserowe grawerowanie tabliczek. Nowoczesna technologia, której używamy do grawerowania pozwala nam na wykonywanie niezwykle pięknych, niepowtarzalnych elementów. Zajmujemy się sprzedażą między innymi tabliczek znamionowych, tabliczek opisowych, opisem szaf elektrycznych, opisami na rozdzielniach i słupach, schematami, szyldami, płytami czołowymi, tabliczkami do trofeów sportowych i tym podobne. Używamy wyłącznie trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne wielowarstwowych laminatów grawerskich o grubości od 1 do 1,6 mm. Serdecznie zapraszamy!


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.