Dowiedz się więcej o fotodekoracjach - fototapety | fotoobrazy | fotonaklejki spośród kilku milionów gotowych wzorów

Dzięki nam całkowicie odmienisz swoje mieszkanie!

FOTOTAPETY


Przykładowe aranżacje (kliknij aby powiększyć)
 

Nowoczesna fototapeta to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnego malowania ścian, oferująca możliwość unikalnej dekoracji wnętrz dowolnym wzorem, wielkoformatowym zdjęciem lub grafiką. Zamiast wieszania tradycyjnych obrazów możesz ozdobić całą ścianę rodzinnym zdjęciem, klimatycznym pejzażem, ciekawą grafiką – możliwości są właściwie nieograniczone. Jeśli nie masz pomysłu lub nie dysponujesz zdjęciami odpowiedniej jakości, możesz użyć zdjęć z naszej bogatej biblioteki ponad 20 milionów fotografii i grafik. Fototapety świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w przestrzeni publicznej, jako element taniej i efektownej dekoracji pubów, restauracji, sklepów, biur. Wielkość: fototapety o szerokości powyżej 150 cm drukujemy w częściach, a te o wysokości powyżej 300 cm z zakładkami. Sprawdź w galerii obok, jak prosta zmiana grafiki na ścianie wpływa na charakter pomieszczenia w którym jest eksponowana.

 
FOTOOBRAZY


Przykładowe aranżacje (kliknij aby powiększyć)
 

Szukasz sposobu na udekorowanie ściany w swoim mieszkaniu, firmie, restauracji? Dzięki nam przekształcisz swoją ulubioną fotkę z wakacji, zdjęcie rodzinne lub fotografię swojego zwierzaka w zachwycające dzieło sztuki. Jeśli szukasz efektownego motywu graficznego lub profesjonalnego zdjęcia to również służymy pomocą - u nas zamówisz obraz z gotowym wzorem z naszej przepastnej biblioteki ponad 20 milionów zdjęć i grafik.

Fotoobrazy są drukowane na płótnie oraz naciągane na ramę z sosnowego drewna dzięki czemu również boki obrazu są zadrukowane, a sam obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Nasze obrazy pakujemy w solidne kartonowe pudełka doskonale zabezpieczające produkt w czasie transportu.

 
FOTOPLAKATY


Przykładowe aranżacje (kliknij aby powiększyć)
 

Plakat to tradycyjny i prosty pomysł na ciekawą i nowoczesną aranżację wnętrza zarówno mieszkania jak i lokalu gastronomicznego czy też innych pomieszczeń użytkowych. Nadaje on pomieszczeniom indywidualny charakter i pozwala wyrazić osobowość właściciela. To także sprytny sposób na „urządzenie” pokoju dziecka zgodnie z jego aktualnymi zainteresowaniami filmowymi, muzycznymi czy książkowymi. Jako motyw do druku możesz wykorzystać zdjęcia lub grafiki z domowego archiwum. Jeśli nie masz pomysłu lub nie dysponujesz zdjęciami odpowiedniej jakości, możesz użyć zdjęć z naszej bogatej biblioteki ponad 20 milionów fotografii i grafik. Sprawdź w galerii obok, jak prosta zmiana grafiki na ścianie wpływa na charakter pomieszczenia w którym jest eksponowana.

 
FOTONAKLEJKI


Przykładowe aranżacje (kliknij aby powiększyć)
 

Lubisz swoje meble ale znudził Ci się ich klasyczny wygląd? Klasyczna szafa z jednokolorowym frontem nie oddaje Twojego barwnego charakteru? Kot podrapał drzwi lodówki? Fotonaklejki to idealny sposób aby ożywić wnętrze i nadać meblom nowy blask i indywidualny styl. Naklejki w dowolnym formacie doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnym mieszkaniu, pubie, sklepie czy też w biurze. Na naklejce możesz umieścić zdjęcie lub grafikę z domowego archiwum lub skorzystać z naszej obszernej biblioteki gotowych wzorów obejmującej ponad 20 milionów zdjęć i grafik.